تاریخ : 16/ارديبهشت/1396 - 14:19
کد خبر : 7602
سرویس خبری : صفحه اصلی
 

جامعه ای که درگیر فساد اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی باشد پیشرفت نمی‌کند

امام جمعه یزد:

جامعه ای که درگیر فساد اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی باشد پیشرفت نمی‌کند

امام جمعه یزد با اشاره به ضرورت تدوین برنامه هایی منسجم و راهبردی در راستای مقابله با هر گونه فساد اجتماعی و اقتصادی در کشور، افزود: جامعه ای که درگیر فساد اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی باشد پیشرفت نمی‌کند.

به گزارش مرکز رسانه ای بیان، آیت‌الله«محمدرضا ناصری» در خطبه‌های این هفته 15 اردیبهشت ماه نمازجمعه یزد با بیان این که حل مشکلات مردم باید مبتنی بر اعتقادات و اصول دینی نظام اسلامی باشد، اظهار کرد: رییس جمهور نظام و کشور اسلامی باید فارغ از مسائل حزبی و گروهی در راستای توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور اقدام کند.
وی با اشاره به ضرورت تدوین برنامه هایی منسجم و راهبردی در راستای مقابله با هر گونه فساد اجتماعی و اقتصادی در کشور، افزود: جامعه ای که درگیر فساد اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی باشد پیشرفت نمی‌کند.
ناصری تبعیت از ولایت فقیه و توجه به ارزش های انسانی و الهی مکتب ناب محمدی در اداره نظام اسلامی را مهمترین رسالت و ویژگی مسئولان و دست اندرکاران جامعه اسلامی دانست و بیان کرد: مردم باید سعی کنند با درایت و اندیشه شخصی را که دغدغه تحقق ارزش های اسلام ناب محمدی در کشور را دارد انتخاب کنند.
نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به نقش رسانه‌های در معرفی ظرفیت نامزدهای این دروه ریاست جمهوری، خاطرنشان کرد: حضور پرشور اقشار مختلف جامعه در مناسبت های ملی و مذهبی به ویژه انتخابات پیشه رو تضمین کننده ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران است.
امام جمعه یزد در بخش دیگری از سخنان خود در مورد انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، اظهار کرد: شوراهای اسلامی شهر و روستا محل حزب گرایی و سیاسی بازی نیست.
ناصری خطاب به نامزدهای این دوره عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستای استان یزد، تأکید کرد: اعضای شورای شهر باید کسانی باشند که دغدغه توسعه و مدیریت شهری را در اولویت اجرایی برنامه‌های خود قرار دهند.
انتهای پیام/ا.ب

منبع : ایسنا