تاریخ : 13/ارديبهشت/1396 - 15:12
کد خبر : 7599
سرویس خبری : صفحه اصلی
 

فرهنگ ایثار و شهادت باید به نسل‌های بعدی منتقل شود

رییس دادگستری یزد:

فرهنگ ایثار و شهادت باید به نسل‌های بعدی منتقل شود

رییس کل دادگستری استان یزد به مناسبت روز جانباز ضمن حضور در آسایشگاه جانبازان با جانبازان قطع نخاع یزد دیدار کرد و گفت : فرهنگ ایثار و شهادت باید همچون میراثی ماندگار به نسل‌های آینده این مرز و بوم منتقل شود.

به گزارش مرکز رسانه ای بیان،  «محمدرضا حبیبی» در حاشیه مراسم بزرگداشت روز جانباز که در مجموعه آسایشگاه جانبازان قطع نخاع یزد و به مناسبت بزرگداشت روز جانباز برگزار شد، تکریم و بزرگداشت خانواده ‎ های شهدا و ایثارگران را ضروری دانست و گفت: خانواده ‎ های شهدا و ایثارگران ولی نعمت نظام اسلامی هستند که باید باید مورد حمایت و تکریم قرار گیرند . 
وی اظهار کرد: قشرهای مختلف جامعه باید مقام و منزلت جانبازان و ایثارگران را گرامی بدارند و قدرشناس زحمات سخت و طاقت فرسای این سربازان مخلص وطن باشند . 
حبیبی فرهنگ ایثار و شهادت را از مفاخر ایران اسلامی دانست و بیان کرد: نباید اجازه داد این فرهنگ در جامعه رنگ کهنه گی و غبار بگیرد بلکه باید این فرهنگ همچون میراثی ماندگار به نسل های آینده این مرز و بوم منتقل شود.
گفتنی است، در حاشیه این مراسم چند نفر از جانبازان به بیان مشکلات خود در حوزه حقوق و قضا پرداختند و رییس کل دادگستری جهت رفع مشکلات آنان قول مساعد داد تا در چارچوب قانون و مقررات تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات این عزیزان انجام دهد.
انتهای پیام/ا.ب

منبع : ایسنا