تاریخ : 03/ارديبهشت/1396 - 13:07
کد خبر : 7568
سرویس خبری : صفحه اصلی
 

برگزاری مسابقات تلاوت قرآن کریم ویژه ماه مبارک رمضان در یزد

مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان یزد خبرد داد؛

برگزاری مسابقات تلاوت قرآن کریم ویژه ماه مبارک رمضان در یزد

مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان یزد با اشاره به برگزاری مسابقات تلاوت قران کریم در ماه مبار رمضان، ترویج فرهنگ تلاوت قرآنی و درک مفاهیم قرآنی بین اقشار مختلف جامعه را از رویکردهای این اداره کل در ایام ماه مبارک رمضان ذکر کرد.

مرکز رسانه ای بیان - حجت الاسلام «حسین زارع‌زاده» در گفت‌وگویی با اشاره به تدبیر برنامه‌های متنوع و گسترده معنوی به مناسبت ماه مبارک رمضان در یزد، این ماه را فرصت مناسبی برای بهره‌برداری از برکات الهی و نزدیک شدن به ائمه اطهار(ع) دانست. 
وی با بیان این که جذب مشارکت عمومی و همچنین مشارکت اقشار مختلف جامعه از جمله جوانان از جمله رویکردهای این اداره کل در تدوین برنامه‌های فرهنگی، آموزشی و دینی ماه رمضان است، گفت: سعی شده تا در این ماه تمام مساجد و بقاع متبرکه سطح استان فعال باشند . 
حجت السلام زارع‌زاده برگزاری محافل انس با قرآن، جلسات حلقه صالحین، جزء‌خوانی قرآن کریم و برنامه‌های فرهنگی متنوع ازدیگر اقدامات دستور کار این اداره کل ذکر کرد.
وی در ادامه با بیان این که طبق سنوات هرساله تعدادی مبلغ از استان قم و شهر یزد به شهرستان‌های استان اعزام می‌شوند،  تصریح کرد: برگزاری خیمه‌های معرفت و سخنرانی‌های مذهبی با حضور سخنرانان مطرح کشوری ازدیگر برنامه‌های تدوین شده ویژه ماه مبارک رمضان در استان یزد است . 
مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان در پایان ترویج فرهنگ تلاوت قرآنی و درک مفاهیم قرآنی بین اقشار مختلف جامعه را از دیگر رویکردهای این اداره کل ویژه ماه مبارک رمضان دراستان دانست و خاطرنشان کرد: مسابقات تلاوت قرآن کریم ویژه ماه مبارک رمضان در یزد برگزار می‌شود.
انتهای پیام/ا.ب

منبع : ایسنا