تاریخ : 31/فروردين/1396 - 16:56
کد خبر : 7567
سرویس خبری : صفحه اصلی
 

دندان های تیز شیطان بزرگ و شیاطین غربی می خواهند در انتخابات مردم را به جان هم اندازند

امام جمعه ابرکوه:

دندان های تیز شیطان بزرگ و شیاطین غربی می خواهند در انتخابات مردم را به جان هم اندازند

امام جمعه ابرکوه با تاکید براینکه باید دست های آلوده مستکبران را در آشوب های فتنه سال 88 دید، افزود: دندان های تیز شیطان بزرگ و شیاطین غربی می خواهند در انتخابات مردم را به جان هم اندازند.

به گزارش مرکز رسانه ای بیان؛ همزمان با اولین ماه ازسال جدید، جمعی از اعضای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی(جمنا) در شهرستان ابرکوه با امام جمعه این شهر دیدار کردند.
حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی امام جمعه ابرکوه با اشاره به اهمیت انتخابات اردیبهشت ماه سال جاری گفت: گرچه انتخابات به عنوان شاخصه دمکراسی و جمهوریت در جهان مطرح است، اما جایگاه و نقش اقتدار بخش انتخابات به جمهوری اسلامی فراتر از شعارهای جهانی است و به عنوان نمایش پایگاه مردمی نظام اسلامی مطرح و مظهر وحدت ملّی است.
امام جمعه ابرکوه افزود: انتخابات رقم زننده سرنوشت کشور است و این حقیقت در بیانات گهربار مقام معظم رهبری آمده است که فرمودند: حضور مردم پاى صندوق هاى رأى همیشه نشانه‏ ى حضور مردم در صحنه و آگاهى آن‏ها و رأى آن‏ها به نظام جمهورى اسلامى تلقى می شود.
امام جمعه ابرکوه تاکید کرد: آنچه باید در راستاى منافع ملى به‏ جد رعایت شود، وحدت، پرهیز از دو یا چند قطبى‏ هاى کاذب و افراطى است که گاهى باعث مى ‏شود با عبور از خطوط قرمز، زمینه سوءاستفاده براى دشمنان و حتى ضدانقلاب فراهم گردد که در این‏ صورت ممکن است فرصت اقتداربخش انتخابات، به تهدید و یا فتنه ‏اى مرموز که مدنظر بدخواهان ملت است تبدیل شود.
وی افزود: بنابراین باید مرز بین جریان هاى سیاسى که اصول نظام و انقلاب را قبول دارند با جریان هاى فرامرزى که همواره در تقابل با نظام و اراده ملت و به عبارتى در جبهه دشمنان ملت نقش بازى مى‏کنند و اکنون نیز به امید ایجاد تنش و تخریب فعال شده‏ اند، به‏ وضوح مشخص گردد، ضمن اینکه مردم هم توقع دارند کسانى که مدعى پایبندى به نظام، انقلاب و مصالح ملى هستند، در میدان ضدانقلاب و دشمنان قسم ‏خورده ملت ایران بازى نکنند.
امام جمعه ابرکوه با بیان اینکه کسی حق ندارد انقلاب را به نفع خودش مصادره کند و خود را انقلابی و دیگران را ضد انقلاب بداند افزود: همه اقشار ملت ایران که دل در گرو نظام و انقلاب دارند، سهام دار انقلابند و در این میان ایثارگران، جانبازان،آزادگان، حوزه های علمیه و علماء پیش قراولان کاروان انقلاب اند و باید در صحنه های انقلاب و انتخابات پیشتاز باشند و نباید به آن ها مارک حزبی چسباند.
وی با یادآوری خاطره فتنه سال ۸۸ گفت: در آن سال به بهانه انتخابات، حریم ‏ها دریده شد و عده ای از خطوط قرمز نظام و ملت عبور کردند، اهالى فتنه ‏اى که هرگز دل به کشور و امنیت جامعه نداشتند، یا متعرض اصل ولایت فقیه شدند و یا شعار انحرافى نه لبنان نه غزه را سر داده و قند در دل دشمن آب کردند پس باید مراقب بود تا عقده های کپک زده در انتخابات سرباز نکند!
این مقام مسئول با تاکید براینکه باید دست های آلوده مستکبران را در آشوب های فتنه سال 88 دید، افزود: دندان های تیز شیطان بزرگ و شیاطین غربی می خواهند در انتخابات مردم را به جان هم اندازند، سعی کنیم مبنا را ریزش حدّاقلّی و رویش حدّاکثری قرار دهیم و تخریب و بداخلاقی سیاسی را از اهداف دشمن بدانیم و در زمین دشمن بازی نکنیم.
به دولتمردان تذکر می دهیم که تحت تاثیر القائات بیگانگان قرار نگیرند
وی با بیان اینکه نباید خدمات و زحمات دولت را نادیده گرفته شود تاکید کرد: دولتمردان از ما بوده و بیگانه نیستند و به همین دلیل در موارد لازم به مسئولین و دولتمردان تذکّر و هشدار می دهیم که تحت تأثیر القائات غیر و یا خود شیفتگی قرار نگیرند و این نشانه علاقه است نه بد خواهی.
حسینی افزود: متأسفانه به ‏دلیل خوب عمل نکردن برخى مسؤولان از گذشته تا کنون و مواضع منفعلانه برخى دلدادگان به سیاست هاى غربى، امیدهایى در جهت ایجاد اختلاف و در نهایت به‏ بن‏بست کشاندن نظام اسلامى در جبهه بد خواهان تزریق شده که علی‏رغم خدمات غیرقابل وصفى که نظام در طى حدود چهار دهه داشته است و دولت نیز در خدمت گذاری دریغ نداشته، امّا اردوگاه دشمنان اکنون به امیدی خیز برداشته‏ اند تا شاید در انتخابات تأثیری بگذارند.
وی خاطر نشان کرد: البته برخى جریان هاى سیاسى نیز از همین بسترها و فضاهاى خارجى وابسته به جبهه استکبار، ضدانقلاب و القائات آن‏ها، متأسفانه بهره‏بردارى کرده و چه بسا حمایت هاى خارجى را نیز براى خود امتیازى تلقى مى کنند و این در حالى است که حضرت امام(ره) بارها مى ‏فرمودند یکى از معیارهاى درست و یا نادرست عمل کردن شما، نوع مواجهه و برخورد دشمنان به ‏ویژه شیطان بزرگ و عوامل وابسته به آن‏ها نسبت به مواضع و عملکرد شما مى‏ باشد و لذا باید در آستانه انتخابات، لااقل دو نکته اساسى و مهم را در نظر داشته باشیم.
حجت الاسلام حسینی با تاکید بر اینکه دشمن در حال القاء و سیاه نمایی نظام است گفت: دشمن از هر موضوعى مى‏ خواهد براى دلسرد کردن مردم و یا سیاه‏ نمایى و القاء ناکارآمدى نظام اسلامى استفاده کند، باید هوشیارانه مسائل را رصد کنیم و همچون همیشه با هوشمندى و اقتدار، دشمن را مأیوس سازیم.
امام جمعه ابرکوه تصریح کرد: فارغ از جبهه‏ بندى‏ هاى سیاسى و سرگرم شدن به موضوعات تنش ‏زا و حاشیه‏ اى که خواست جریان هاى معاند و فتنه‏ گر مى‏ باشد، باید نیازها و ضرورت هاى کشور در حوزه های اقتصادی و اجتماعی به عنوان مطالبه عمومی مدنظر قرار گیرد.
شورای اسلامی شهر و روستا طعمه نیست
وی گفت: در مورد انتخابات شوراها باید تاکید کرد که شورا طعمه نیست، در نمایندگی مردم برای شوراها نباید به فکر نام و نان بود لذا کسانی که تخصص، تعهّد و کاردانی دارند منتخب مردم شوند و نامزد مخلص کسی است که اگر دیگری را توانمند تر از خود دید به نفع او کنار رود تا آراء باطل نشود.
حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه ابرکوه شهر سیاسی نبوده و شهر ولائی است گفت: مردم باید با دقت نظر جلوی گروه های خطا زده که قصد عرض اندام سیاسی دارند را بگیرند و همه طبق فرامین ولایت حرکت کنیم تا روح ولائی حاکم باشد نه گرایش سیاسی.
وی در پایان گفت: امید است که انتخاباتی پرشور داشته باشیم و مردم با بصیرت کسی را انتخاب کنند که پشیمانی بعدی نداشته باشد و نشان دهند که ابرکوه همچنان خواستگاه نیروهای انقلاب است.
انتهای پیام/ا.ب

منبع : بسیج نیوز