تاریخ : 30/فروردين/1396 - 16:56
کد خبر : 7561
سرویس خبری : صفحه اصلی
 

برگزاری اولین دوره تخصصی تربیت مربی نماز در یزد

با حمایت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛

برگزاری اولین دوره تخصصی تربیت مربی نماز در یزد

اولین دوره تخصصی تربیت مربی نماز با حضور 200 نفر از مربیان موسسات فرهنگی قرآن و عترت شهرستان یزد در سالن فرهنگ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد برگزار شد.

به گزارش مرکز رسانه ای بیان، هدف از این دوره تربیت مربی برای احیای سنت دعوت خوش‌آغاز کودکان ابتدایی و پیش‌دبستانی به نماز عنوان شده و هم‌اکنون در پنج استان کشور از جمله استان یزد در حال اجراست.
دوره مذکور توسط «مهدی فاضلی مهرآبادی» مدیره موسسه فرهنگی قران و عترت ریحانه‌النبی(س) تهران که از طراحان برجسته دوره‌ها و کتاب‌های تربیت مربی قران کودک است، طراحی و تدوین شده و با حمایت معاونت قران و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اجرایی شده ست.
این دوره صبح امروز با حضور 200 نفر از مربیان مقاطع سنی قبل از دبستان و دبستان فعال در موسسات قرانی و کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان یزد برگزار شد و قرار است در مدت دو روز در شهرستان‌های یزدی، میبد و اردکان اجرایی شود.
گفتنی است، همچنین مقرر است که با توجه به توافق معاونت قران و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش، دوره مذکور برای آموزگاران مقطه ابتدایی اموزش و پرورش پنج استان کشور از جمله استان یزد برگزار شود.
انتهای پیام/ا.ب

منبع : ایسنا