تاریخ : 29/فروردين/1396 - 11:58
کد خبر : 7557
سرویس خبری : صفحه اصلی
 

قرآن، راه نجات انسان‌ها از کج راهه‌های شبکه‌های مجازی انحرافی است

معاون دادگستری یزد:

قرآن، راه نجات انسان‌ها از کج راهه‌های شبکه‌های مجازی انحرافی است

معاون فرهنگی دادگستری استان یزد گفت: با توجه به هجمه‌های ضد فرهنگی دشمنان از طریق شبکه‌های مجازی، قرآن و تمسک به معارف قرانی بهترین راه نجات در راستای تحقق زندگی متعالی است .

به گزارش مرکز رسانه ای بیان، «محمدرضا عرشیان» با اشاره به کسب بهترین نتیجه تیم شرکت‌کننده در مسابقات سراسری قران قوه قضاییه از سوی استان یزد، افزود: تدوین برنامه‌ریزی‌های جامع ، استفاده از اساتید برجسته و مشارکت کارکنان در کلاس های آموزشی و انس با قران‌، باعث شد تا در مسابقات منطقه‌ای و سراسری قران ، استان یزد با کسب هشت مقام، بهترین نتیجه را در بین سایر استان‌ها کسب کند . 
وی اظهار کرد: هدف همه ما رسیدن به آرامش و تحقق یک زندگی رو به تعالی و پیشرفت است که با انس و مجالست با قران و مشارکت در سایر برنامه های فرهنگیِ بر گرفته از سبک زندگی اسلامی و دینی محقق خواهد شد . 
این مقام قضایی، هجمه های ضد فرهنگی دشمنان را از طُرق مختلف یادآور شد و بیان کرد: امروز اگر با غرق شدن در روزمرگی زندگی مادی از نیاز روحی و روانی کارکنان و خانواده ها غافل شویم، همانا جایگزین‌های شیطانی مطابق با برنامه‌های دشمن، نسل و آینده کشور را تحت الشعاع قرار خواهد داد . 
وی با بیان حدیث نبوی هرگاه فنتنه‌ها همچون پاره‌های ابر بر شما هجوم آورد به قران پناه ببیرید، افزود: بهترین راه نجات از هجمه‌های و برون رفت از آسیب‌های شبکه های مجازی انحرافی ، تمسک به قران و آگاهی ازمعارف قرانی است . 
معاون فرهنگی دادگستری ، استفاده از ایده ها و طرح های خلاقانه و اثر گذار را برای جلب نسل جوان و نوجوان به مشارکت در برنامه های فرهنگی خواستار شد و گفت : مجموعه فرهنگی پذیرای طرح ها ، ایده ها و نظرات کارکنان برای ارتقاء سطح کمی و کیفی فعالیت های فرهنگی است و از نظرات و انتقادات همکاران استقبال می کند . 
وی از برگزاری اردو های خانوادگی در سال جاری خبر داد و ابراز کرد: در فرصت های مناسب اردوهایی را برای خانواده های کارکنان ترتیب خواهیم داد تا به صورت یک جشنواره ، در یک روز تعطیل با ترکیبی از برنامه های تفریحی ، شاد و آموزشی بهترین نتیجه را برای حصول اهداف متعالی معاونت فرهنگی به دست آوریم . 
عرشیان گفت: برنامه های فرهنگی جامع و متنوعی در طول سال برنامه ریزی و اجرا می شود که باید از سوی کارکنان و خانواده های آنان مورد اهمیت و مشارکت پویا قرار گیرد.
انتهای پیام/ا.ب

منبع : ایسنا