تاریخ : 28/فروردين/1396 - 16:19
کد خبر : 7553
سرویس خبری : صفحه اصلی
 

بیان و انتشار خاطرات انقلاب سد مستحکمی در برابر توطئه‌های دشمنان نظام است

رییس حوزه هنری کشور:

بیان و انتشار خاطرات انقلاب سد مستحکمی در برابر توطئه‌های دشمنان نظام است

با بیان این که جوانان نسل امروز هویت خود را در خاطرات انقلاب جست و جو می‌کنند، اظهار کرد: بیان و انتشار خاطرات انقلاب سد مستحکمی در برابر توطئه‌های دشمنان نظام است .

به گزارش مرکز رسانه ای بیان، «محسن مومنی‌شریف» در آیین شب خاطره انقلاب یزد که با حضور عوامل شاخص و انقلابی استان یزد برگزار شد، با بیان این‌که جذب مشارکت اقشار مختلف به ویژه جوامعی که انتظار نمی‌رفت از انقلاب حمایت کنند از جمله ویژگی‌های ارزش‌های انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: در عصر امروز دشمنان دین و نظام انقلاب اسلامی در حال تحریف بخش مردمی بودن انقلاب اسلامی ایران هستند.
وی موجه نشان دادن چهره‌های ظالم و تاریک نشان دادن چهره‌های نورانی انقلاب را از جمله توطئه‌های شوم فرهنگی و سیاسی مستکبران و دشمنان نظام انقلاب اسلامی دانست و بیان کرد: ترویج ارزش‌های انقلاب اسلامی نقش مهمی در برابر رسوا شدن دروغ‌های منافقین علیه انقلاب اسلامی ایفا می‌کند.
رییس حوزه هنری کشور در ادامه تهیه و انتشار خاطرات انقلاب را ضروری دانست و گفت: خاطرات انقلاب بین اقشار مختلف جامعه به ویژه جوانان بیان شود.
مومنی‌شریف با اشاره به نقش خاطرات انقلاب در هدایت نسل جدید، افزود: آگاه‌سازی جوانان از ارزش‌های انقلاب در حقیقت حراست از اهداف و ارزش‌های انقلاب است.
این مقام مسئول با بیان این که جوانان نسل امروز هویت خود را در خاطرات انقلاب جست و جو می‌کنند، اظهار کرد: بیان و انتشار خاطرات انقلاب سد مستحکمی در برابر توطئه‌های دشمنان نظام است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت خاطرات آیت الله محمدرضا ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، گفت: نگاه آیت الله ناصری به دلیل همراهی ایشان با امام خمینی(ره) در خارج از کشور، در کنار دیگر خاطرات ارزشمند مکتوب شده و در دست تهیه، منظومه خاطرات انقلاب را تکمیل می‌کند.

منبع : ایسنا