تاریخ : 28/فروردين/1396 - 16:04
کد خبر : 7550
سرویس خبری : صفحه اصلی
 

دوره آموزشی «شهر من، شهر نماز» در یزد برگزار می‌شود

مسئول واحد قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد خبر داد؛

دوره آموزشی «شهر من، شهر نماز» در یزد برگزار می‌شود

مسئول واحد قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از برگزاری دوره آموزشی «شهر من، شهر نماز» با شعار همه کودکان شهر من نماز می‌خوانند در این استان خبر داد.

مرکز رسانه ای بیان - محمدحسین دشتی، مسئول واحد قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در گفت‌وگویی با اشاره به برگزاری دوره آموزشی شهر نماز در این استان اظهار کرد: این دوره با هدف احیای سنت فراگیر دعوت خوش نماز به کودکان برگزار می شود.
وی ادامه داد: این دوره شامل مواردی همچون نماز و بهبود ارتباط، نماز و کاهش مشکلات رفتاری مادر و کودک، نماز و والد مسئول، شیوه آموزش تدریجی نماز و نماز و نمودار سازی و... است.
دشتی افزود: این دوره صبح روز چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه ساعت ۸ صبح در تالار فرهنگ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ویژه مربیان موسسات قرآنی، بعدازظهر همان روز ساعت ۱۶ الی ۱۹ ویژه آموزگاران و مربیان یش دبستانی و اول ابتدایی در شهرستان اردکان برگزار می شود.
وی گفت: این دوره روز پنجشنبه ۳۱ فروردین ماه ساعت ۹ صبح ویژه مربیان و آموزگاران پیش دبستانی و اول ابتدایی شهرستان میبد برگزار خواهد شد. 
مسئول واحد قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد تصریح کرد: مدرس این دوره آموزشی را مهدی فاضلی، مدیرمسئول موسسه ریحانه النبی بر عهده دارد که خود مولف اولین کتاب شخصی نماز نونهالان و کودکان نیز است.
انتهای پیام/ا.ب

منبع : ایکنا