تاریخ : 11/دي/1395 - 01:53
کد خبر : 6953
سرویس خبری : صفحه اصلی
 

مردم با بصیرت کامل جلوتر از مسئولین هستند

شکست برجام نتیجه بی توجهی به رهنمودهای رهبری بود:

مردم با بصیرت کامل جلوتر از مسئولین هستند

امام جمعه موقت یزد در مراسم گرامی داشت حماسه9دی گفت: مردم در این مدت نشان دادند که خیلی جلوتر از مسئولین هستند.

به گزارش مرکز رسانه ای بیان امام جمعه موقت یزد در مراسم بزرگداشت حماسه 9دی در حسینیه امام زاده عبدالله(ع) بافق ضمن تبیین ضرورت ولایت فقیه در جامعه اسلامی گفت: از درایت ولایت فقیه درجمهوری اسلامی جریان فتنه88 بود که عده ای قصد براندازی نظام اسلامی را داشتند. اگر رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری امام خامنه ای و بصیرت مردم نبود امروز نامی از نظام اسلامی نبود.
حجت الاسلام آیت اللهی ادامه داد: فتنه گران در سال 88 به قرآن وامام حسین و ولایت فقیه توهین کردند و مردم با بصیرت کامل  و حضور میلیونی حماسه9دی را به وجود آوردند.
وی در خصوص بصیرت مردم گفت: مردم در این مدت نشان دادند که خیلی جلوتر از مسئولین هستند. متاسفانه بعضی از مسئولین آن بصیرت کامل رانداشته و ندارند.اما مردم با بصیرت کامل مطیع امر رهبری هستند.
امام جمعه موقت یزد در پایان در خصوص برجام و اطاعت از رهنمودهای مقام معظم رهبری بیان داشت: هرزمان مردم  ومسئولین از فرامین ولایت فقیه اطاعت کردند ثمره آن را دیدند وهرگاه از فرامین ایشان فاصله گرفتیم ضرر کردیم  که نمونه آن را در برجام دیدیم که مقام معظم رهبری فرمودند: به دشمن به ویژه استکبار جهانی قابل اعتماد نیست و عهد شکن است ولی بعضی از مسئولین فرامین ایشان عمل نکردند و نتیجه آن را دیدند.
انتهای پیام/.


منبع : بافق خبر