امروز : 02 بهمن 1396
زمان نشر
1395/10/19
15:29
متأسفانه استان یزد در زمینه استفاده از ماهواره مقام اول را دارد
کد خبر : 7111
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری در اردکان:

متأسفانه استان یزد در زمینه استفاده از ماهواره مقام اول را دارد

کسانی که راه را گم کرده اند هم عَلَمِ امام حسین(ع) بالای پشت بام دارند و هم عَلَمِ یزدید که همان ماهواره است.

به گزارش مرکز رسانه ای بیان ؛ حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری در مراسم بزرگداشت شهیدان فتوحی و علیمحمدی با اشاره به آیات قرآن کریم در خصوص جایگاه شهداء گفت : هر کس بفهمد که شهید چه کار بزرگی انجام داده است به جایگاه او غبطه می خورد .
وی افزود : ملاقات خداوند با لباس خونین آرزوی هر کسی است .
کارشناس برنامه سمت خدا اظهار داشت : شهداء به ما ثابت کردند که اگر نگاه ما به عاشورا و ظهور نگاه خطی باشد امروز در خط پیامبر و آل پیامبر هستیم .
وی گفت : آنهایی که در فتنه 88 علیه انقلاب ، ولایت ، عاشورا و ارزشها هلهله کردند اگر در روز عاشورای سال 61 هجری بودند به گریه امام حسین (علیه السلام) می خندیدند و آنها اگر در فردای ظهور هم باشند به گریه امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) هم می خندند و آنهایی که در مقابل حق ایستادند امروز هم در مقابل ولایت می ایستند .
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری گفت : نباید گول ظاهر افراد را بخوریم چرا که در فتنه ها نیز کسانی حضور دارند که عمامه به سر دارند .
وی اظهار داشت : طبق آیات قرآن انسان ها سه دسته اند ؛ یک گروه کسانی که در صراط مستقیم هستند گروه دوم کسانی که در مقابل حق می ایستند و سومین دسته کسانی هستند که راه را گم کرده اند.
کارشناس برنامه سمت خدا افزود : کسانی که راه را گم کرده اند هم عَلَمِ امام حسین (علیه السلام) بالای پشت بام دارند و هم عَلَمِ یزدید که همان ماهواره است .
وی گفت : متأسفانه استان یزد در زمینه استفاده از ماهواره مقام اول را دارد .
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری اظهار داشت : کسانی که در دسته سوم قرار دارند هم اهل پیاده روی اربعین هستند هم اهل پیاده روی در همه سایت ها و کانال ها .
وی از خواستن ، دانستن ، اقدام کردن و پرداخت هزینه آن به عنوان شرایط ماندن در خط شهداء یاد کرد و افزود : شهداء می دانستند که هزینه ماندن در صراط مستقیم جان دادن است .
وی با اشاره به رابطه معنویت در تعیین سرنوشت انسان گفت : 97 درصد از شهدای ما اهل مسجد بودند و 85 درصد از زندانیان با مسجد رابطه ندارند .
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری با اشاره به اینکه یکی از شگردهای دشمن ایجاد شک و تردید در دل مردم است اظهار داشت : باید مواظب باشیم که جزو ریزش های انقلاب نباشیم و با قانون اساسی مقابل ولایت قرار نگیریم زیرا قانون اساسی یعنی ولایت فقیه .
وی گفت : کسانی که در زمان حضرت امام (ره) از ایشان دفاع می کردند امروز دچار شک و تردید شدند و از جانشین امام دفاع نکردند .
کارشناس برنامه سمت خدا از پرکاری ، گمنامی ، کم توقعی و حراست از بیت المال به عنوان ویژگی های خط شهداء یاد کرد و افزود : در این خط ، دست دادن با کافر و قدم زدن در ساحل و بغل باز کردن برای او معنی ندارد .
وی گفت : دریافت حقوق های نجومی خیانت به بیت المال و خون شهداست و بعضی ها حقوق های نجومی را برداشته اند و خود را طلبکار مردم هم می دانند.
انتهای پیام/ا.ب


منبع : بسیج نیوز


ارسال به:        
ارسال
نظر
نظرات حاوی توهین و هر گونه نصبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمیشود.
chapta

پایگاه مقام معظم رهبری
پربحث ترین اخبار
پربازدیدترین اخبار
آخرین اخبار
صفحه اصلی
آرشیو
درباره ما
تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز رسانه ای بیان می باشد