امروز : 24 آذر 1396
زمان نشر
1395/10/18
16:52
تازه از راه رسیده های آمریکا مهار انقلاب اسلامی را از ذهنشان دور کنند
کد خبر : 7092
امام جمعه میبد:

تازه از راه رسیده های آمریکا مهار انقلاب اسلامی را از ذهنشان دور کنند

تازه از راه رسیده های کنگره و کاخ ریاست جمهوری آمریکا باید فکر مهار انقلاب اسلامی را از ذهنشان بزدایند و بدانند با این اقدامات ره به جایی نخواهند برد.

به گزارش مرکز رسانه ای بیان،آیت الله علیرضا اعرافی در نماز این هفته میبد با بیان اینکه چند رئیس جمهور و مجلس و کنگره شما آمدند و رفتند نتوانستند مقاومت و انقلاب اسلامی را مهارکنند تصریح کرد: پیشنیان شما نتوانستند و شما هم نخواهید توانست بنابراین این فکررا از ذهنتان دور کنید.
امام جمعه میبد با اشاره به اینکه هرچه فشار را بیشتر کردید؛ موجب شد تا انقلاب اسلامی و ملت ایران امروز دردنیا به یک قدرت تبدیل شود گفت:بدانید فشارهای شما موجب ارتقای جایگاه انقلاب اسلامی و امتداد امواج انقلاب اسلامی می شود.
آیت الله اعرافی خاطرنشان کرد:ممکن است سختی برما تحمیل کنید اما این ملت بزرگ با این همه شهید وعظمت و شکوه تسلیم شما نمی شود.
عضوشورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد: بنابراین عاقلانه بیاندیشید و منطقه و جهان را دچار این همه مشکل نکنید چرا که ملت ایران با تاسی به رهبری عظیم الشان خود و با الهام ازخون پاک شهیدان هرگز تسلیم شما قدرت های یاغی و جانی عالم نخواهد شد. 
*دولت های منطقه با اتکا برمقاومت برقدرت های زورگو غالب شدند
رئیس جامعه المصطفی العالمیه با تشریح شرایط جبهه مقاومت درسوریه و عراق نیز گفت :به فضل خدا امروز برغم اینکه امریکایی ها واسرائیلی ها و هزاران ترویست پیروانشان درسوریه جمع شده بودند ،درحلب و موصل و نقاط مختلف شاهدیم که دولت های منطقه با اتکا برمقاومت بر قدرت های زورگوی بین المللی و بر دست نشاندگان مزدور آنها غالب شدند.
آیت الله اعرافی با بیان اینکه امروز شاهد پیشرفت امواج انقلاب درمنطقه هستیم گفت : این پیروزی ها با همه مشکلات درحال پیشرفت است. 
وی افزود:با حمایت آمریکا و اسرائیل و دولت های اروپایی و دست اندرکاری سعودی و نادانی هایی که دربخشی از جناح های ترکیه است ، این همه خسارت را متوجه کشوری اسلامی کردند.
مدیرحوزه های علمیه با بیان اینکه آنها فکر می کردند با اختلافی که در دنیای اسلام ایجاد کردند جلو رفته اند یادآورشد:اگرجبهه استکبار در سوریه و عراق به اهدافشان دسترسی پیدا کرده بودند امروز به سراغ ما آمده و می خواستند همه کشورهای مستقل منطقه را اسیر خودشان کنند.
خطیب جمعه میبد گفت: به فضل الهی یک سد طولانی از درون مقاومت ودولت های مستقل منطقه برخاست و دربرابر موج تروریستی وحرکت های وحشیانه وطرح های ظالمانه قدرت های استکباری ایستاد و بخش های زیادی از طرح های آنها را نقش برآب کرد. 
*انقلاب اسلامی و مقاومت آینده درخشانی را برای منطقه رقم خواهد زد 
مدیرحوزه های علمیه کشور توطئه ها و طرح های دولت های استکبار غرب را سنگین و پیچیده خواند و افزود:امروز برای اینکه جبهه مقاومت و گفتمان انقلاب اسلامی را محدود کنند معادلات پیچیده ای درحال رقم خوردن است .
آیت الله اعرافی افزود: اما جمهوری اسلامی و مقاومت قدرت منطقه ای و بین المللی است و برهمه توطئه ها و معادلات پیچیده غالب می شود و آینده درخشانی را برای منطقه و ملت های منطقه و انقلاب اسلامی رقم خواهد زد. 
*دولت و مجلس در طراحی برنامه توسعه ششم را دقت کنند
آیت الله اعرافی دربخش دیگر از بیانات خود با اشاره به برنامه ششم توسعه کشور گفت : ازمجلس ومسئولان انتظار داریم؛ برنامه ششم توسعه کشور را با دقت کامل به همه مسائلی که نیاز مردم درحوزه فرهنگی، علمی و تحقیقی ،زندگی و معیشتی و اقتصادی است طراحی کنند.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد :برنامه ششم توسعه کشور باید براصول اساسی اسلام استوار و بر اسناد مهم شورای عالی انقلاب فرهنگی به بحث آموزش و پرورش و مهندسی فرهنگی توجه کند.
خطیب جمعه میبد افزود:دربرنامه ششم توسعه کشورباید آسیب های اجتماعی که اینقدر امروزجامعه ما را مورد تهدید قرار داه است توجه و معالجه آنها را دربرنامه پیش بینی کند.
*شهرهای کوچک باید درطراحی حوزه های انتخابی مورد توجه قرارگیرند
آیت الله اعرافی با تذکر به مجلس درخصوص بی عدالتی دربرخی حوزه های انتخاباتی گفت :باید شهرهای کوچکتردرطراحی حوزه های انتخاباتی مورد توجه قرار بگیرند و حق شهرها به درستی رعایت شود.
انتهای پیام/ا.ب


منبع : ایرنا


ارسال به:        
ارسال
نظر
نظرات حاوی توهین و هر گونه نصبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمیشود.
chapta

پایگاه مقام معظم رهبری
پربحث ترین اخبار
پربازدیدترین اخبار
آخرین اخبار
صفحه اصلی
آرشیو
درباره ما
تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز رسانه ای بیان می باشد