امروز : 24 آذر 1396
زمان نشر
1395/10/16
14:45
به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم مسئولی بخواهد از سیاست، فرهنگ و اقتصاد آمریکا تبعیت کند
کد خبر : 7055
سردار اکبر فتوحی:

به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم مسئولی بخواهد از سیاست، فرهنگ و اقتصاد آمریکا تبعیت کند

سردار فتوحی با اشاره به تاکید رهبر انقلاب مبنی بر غیر قابل اعتماد بودن آمریکا، گفت: به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم مسئولی بخواهد از سیاست، فرهنگ و اقتصاد آمریکا تبعیت کند.

به گزارش مرکز رسانه ای بیان، سردار اکبر فتوحی در یادواره شهدای علمی و مدافع حرم یزد که با حضور جانشین فرمانده سپاه کل پاسداران، خانواده شهیدان هسته‌ای احمدی روشن و میرحسینی و خانواده سردار سرافراز اسلام شهید اله‌دادی برگزار شد، اظهار داشت: امروز و در زمانی که به برکت خون شهدا و اطاعتی که از قرآن و عترت می‌کنیم، ‌در حال تشکیل تمدن بزرگ جهانی اسلام ناب محمدی(ص) هستیم.
وی خاطرنشان کرد: با آنکه توطئه‌ها، فتنه‌ها و خیانت‌ها را خنثی کردیم اما دشمن خاموش ننشسته ‌و همانطوری که در این 37 سال پس از هر شکستی باز فتنه ایجاد می‌کرد، امروز هم دست به فتنه زده است.
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد فتنه جدید استکبار را فتنه اعتماد به آمریکا دانست و گفت: ملت عزیز ایران همان طور که در این 37 سال با پیروی از قرآن مجید و اطاعت از عترت و ولایت فقیه تو را شکست دادند، در این فتنه هم شکستت می‌دهند.
فتوحی عنوان کرد: خطاب به آمریکا و نفوذی‌هایش در داخل کشور می‌گوییم هیچ قدرتی توانایی رویارویی با ملتی که از خدا اطاعت می‌کند و بر اساس قرآن عمل می‌کند را ندارد.
وی افزود: هرچه تلاش کنید و حتی با تبلیغات به وسیله کسانی که داعیه همراهی با امام دارند و انقلاب اسلامی را از خود می‌دانند باز هم نمی‌توانید این فتنه را به جایی برسانند.
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: امروز ملت ایران با بصیرت‌افزایی و پیشرفت سیاسی که دارند با حواس جمع به حرکات شما نگاه می‌کنند و فتنه اعتماد به آمریکا را با آگاهی به شکست و نابودی تبدیل می‌کنند.
فتوحی بیان کرد: اگر بخواهید با نقشه معاویه هم این فتنه را تبلیغ کنید، امکان کارساز بودن آن در ایران وجود ندارد و گذشت آن زمانی که فتنه معاویه با یک انگشتر از دست خارج کردن و قرآن سر نیزه کردن حضرت علی(ع) را خلع کرد بلکه ملت ایران با هوشیاری و بصیرت و به برکت خون شهدا تمام فتنه‌ها را خنثی می‌کند.
وی با بیان اینکه شکست این فتنه با جهاد کبیر رخ می‌دهد، تصریح کرد: امروز انقلاب ایران هم در داخل کشور، هم در منطقه و هم در کل جهان چنان اوج گرفته که تمام دشمنان از آن ترس دارند و هیچ راهی در برابر خود نمی‌بینند.
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر غیر قابل اعتماد بودن آمریکا، گفت: به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم مسئولی بخواهد از سیاست، فرهنگ و اقتصاد آمریکا تبعیت کند.
انتهای پیام/ا.ب


منبع : تسنیم


ارسال به:        
ارسال
نظر
نظرات حاوی توهین و هر گونه نصبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمیشود.
chapta

پایگاه مقام معظم رهبری
پربحث ترین اخبار
پربازدیدترین اخبار
آخرین اخبار
صفحه اصلی
آرشیو
درباره ما
تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز رسانه ای بیان می باشد