امروز : 24 آذر 1396
زمان نشر
1395/10/13
13:00
مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره قرآن و عترت در رسانه تمدید شد: 15 دی ماه آخرین فرصت!
کد خبر : 6998
دبیر اجرایی جشنواره قرآن و عترت در رسانه خبر داد:

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره قرآن و عترت در رسانه تمدید شد: 15 دی ماه آخرین فرصت!

با توجه به اهمیت ترویج فعالیت های رسانه ای و فرهنگی در زمینه قرآن و عترت در استان یزد، مهلت ارسال آثار تا پانزدهم دی ماه سالجاری تمدید شد.

دبیر اجرایی جشنواره قرآن و عترت در رسانه با تاکید بر اهمیت فعالیت در راستای ترویج فرهنگ قرآن و عترت در جامعه گفت: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره «قرآن و عترت در رسانه» تمدید شد.
به گزارش
مرکز رسانه ای بیان محسن رستگاری با دعوت از خبرنگاران برای حضور در این جشنواره گفت: با توجه به اهمیت ترویج فعالیت های رسانه ای و فرهنگی در زمینه قرآن و عترت در استان یزد، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره قرآن و عترت در رسانه تا پانزدهم دی ماه سالجاری تمدید شد.
پیشتر یازدهم دی ماه آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره اعلام شده بود.
وی افزود: این جشنواره در قالب سه رشته عکس خبری، گزارش و خبر برگزار می شود که علاقمندان باید تصویری از آثار خود که در یکی از رسانه های مجازی و مکتوب دارای مجوز منتشر شده، به دبیرخانه جشنواره واقع در دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد یزد ارسال کنند.
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان یزد تصریح کرد: موضوعات این جشنواره شامل قرآن و عترت، اصول عقاید، سیره ائمه اطهار(ع)، خانواده، سبک زندگی، اقتصاد مقاومتی، وحدت، احسان به والدین، دفاع مقدس، احیای فرهنگ دارالعباده، ایثار و شهادت، برادری و مسئولیت، عفاف و حجاب و امربه معروف است.
رستگاری ادامه داد: علاقمندان برای کسب اطلاع بیشتر می توانند به سایت www.yazdq.ir ، www.masajedyazd.ir مراجعه کنند یا با شماره ٦٢٨٣٣٨٢-٠٣٥٣ تماس بگیرند.
نخستین جشنواره استانی قرآن و عترت در رسانه به مناسبت بزرگداشت هفته ای که به همین نام، نامگذاری شده در یزد برگزار می شود.
هفته قرآن و عترت یزد از دوم تا هشتم بهمن ماه به مدت یک هفته برگزار می شود.
برنامه های این هفته در محورهای شعر، داستان نویسی، پایان نامه، هنرهای تجسمی، صنایع دستی، هنرهای نمایشی، فیلم، رسانه، آواها و نغمات آسمانی، تلاوت و حفظ قرآن و مسابقه تدریس مکتب خانه ای برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/.


منبع : ایرنا


ارسال به:        
ارسال
نظر
نظرات حاوی توهین و هر گونه نصبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمیشود.
chapta

پایگاه مقام معظم رهبری
پربحث ترین اخبار
پربازدیدترین اخبار
آخرین اخبار
صفحه اصلی
آرشیو
درباره ما
تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز رسانه ای بیان می باشد