امروز : 24 آذر 1396
زمان نشر
1395/10/12
02:35
آمریکا تمام توان خود را برای ترویج فساد در ایران به کار می‌بندد
کد خبر : 6972
نماینده ولی‌فقیه در استان یزد:

آمریکا تمام توان خود را برای ترویج فساد در ایران به کار می‌بندد

شیطان‌ها از دو نوع جنی و انسی هستند که شیطان‌های انسی امروز آمریکا و صهیونیست‌ها هستند که همیشه به دنبال ترویج فساد در جامعه اسلامی اند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی، شیطان‌های انسی هستند، گفت: آمریکا تمام توان خود را برای ترویج فساد در ایران به کار می‌بندد.
به گزارش
مرکز رسانه ای بیان آیت‌الله محمدرضا ناصری در دیدار جمعی از مسئولان و پرسنل پلیس فرودگاه شهیدصدوقی(ره) یزد، با اشاره به اینکه خدمت به بندگان خدا از مهمترین ویژگی‌های نیکویی است که خداوند در بین انسان‌ها قرار داده، اظهار داشت: در روایت‌ها به صورت موکد داریم که خداوند دوست ندارد که ما در بدی‌ها قرار بگیریم.
ناصری با اشاره به اینکه در مقابل شیطان به دنبال کشاندن انسان به نابودی و بدی است، خاطرنشان کرد: شیطان‌ها از دو نوع جنی و انسی هستند که شیطان‌های انسی امروز آمریکا و صهیونیست‌ها هستند که همیشه به دنبال ترویج فساد در جامعه اسلامی هستند.
امام جمعه یزد خاطرنشان کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی تمام تلاش خود را به کار می‌بندند که اتحاد بین مسلمانان از بین برود و فاصله آنها با خداوند هر روز دورتر و دورتر شود و بدون توجه به معنویات، همیشه به دنبال گناه و فساد باشند.
وی با اشاره به اینکه باید سعی کنیم زمینه خدمت‌رسانی به مردم در جامعه ترویج یابد، خاطرنشان کرد: خدمت‌های صادقانه و خالصانه به معنی جذب دوستی است و زمینه نزدیک شدن انسان به خداوند را فراهم می‌کند.
نماینده ولی فقیه در استان یزد به سختی کار پلیس فرودگاه اشاره کرد و گفت: این کار یک کار خالصانه است و خدمت‌های صادقانه و خالصانه‌ای که انجام می‌شود و شب بیداری‌هایی که برای تامین امنیت مردم صورت می‌گیرد، همیشه مطمئنا مورد توجه خداوند قرار می‌گیرد.
ناصری تصریح کرد: پاداش اصلی چنین اقداماتی را خداوند می‌دهد و در واقع همین پاداش‌هاست که برای انسان باقی می‌ماند چرا که پاداش‌های دنیایی در یک فاصله زمانی هست و بعد از بین می‌رود.
امام جمعه یزد خاطرنشان کرد: هرچه که با بندگان خداوند رئوف‌تر و مهربان‌تر باشیم خداوند بیشتر از این اقدام ما رضایت دارد، در احوال بزرگان هم داریم که هرچقدر علم و عبادت را زیاد کردم به دردم نخورد ولی یک کار که برای مردم انجام دادیم و برای رضای خدا بود، این کار به درد ما خورد.
وی افزود: خیلی از مواقع اقداماتی که ما انجام می‌دهیم توسط دیگر انسان‌ها اصلا دیده نمی‌شود و ممکن است بسیاری از کارهای خوبی که انجام می‌دهیم در خلوت‌ترین فضاها انجام شود ولی خداوند این اقدامات را می‌بیند و به چنین مواردی بیشتر پاداش می‌دهد.
انتهای پیام/.


منبع : تسنیم


ارسال به:        
ارسال
نظر
نظرات حاوی توهین و هر گونه نصبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمیشود.
chapta

پایگاه مقام معظم رهبری
پربحث ترین اخبار
پربازدیدترین اخبار
آخرین اخبار
صفحه اصلی
آرشیو
درباره ما
تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز رسانه ای بیان می باشد