امروز : 02 اسفند 1396
زمان نشر
1395/10/11
01:53
مردم با بصیرت کامل جلوتر از مسئولین هستند
کد خبر : 6953
شکست برجام نتیجه بی توجهی به رهنمودهای رهبری بود:

مردم با بصیرت کامل جلوتر از مسئولین هستند

امام جمعه موقت یزد در مراسم گرامی داشت حماسه9دی گفت: مردم در این مدت نشان دادند که خیلی جلوتر از مسئولین هستند.

به گزارش مرکز رسانه ای بیان امام جمعه موقت یزد در مراسم بزرگداشت حماسه 9دی در حسینیه امام زاده عبدالله(ع) بافق ضمن تبیین ضرورت ولایت فقیه در جامعه اسلامی گفت: از درایت ولایت فقیه درجمهوری اسلامی جریان فتنه88 بود که عده ای قصد براندازی نظام اسلامی را داشتند. اگر رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری امام خامنه ای و بصیرت مردم نبود امروز نامی از نظام اسلامی نبود.
حجت الاسلام آیت اللهی ادامه داد: فتنه گران در سال 88 به قرآن وامام حسین و ولایت فقیه توهین کردند و مردم با بصیرت کامل  و حضور میلیونی حماسه9دی را به وجود آوردند.
وی در خصوص بصیرت مردم گفت: مردم در این مدت نشان دادند که خیلی جلوتر از مسئولین هستند. متاسفانه بعضی از مسئولین آن بصیرت کامل رانداشته و ندارند.اما مردم با بصیرت کامل مطیع امر رهبری هستند.
امام جمعه موقت یزد در پایان در خصوص برجام و اطاعت از رهنمودهای مقام معظم رهبری بیان داشت: هرزمان مردم  ومسئولین از فرامین ولایت فقیه اطاعت کردند ثمره آن را دیدند وهرگاه از فرامین ایشان فاصله گرفتیم ضرر کردیم  که نمونه آن را در برجام دیدیم که مقام معظم رهبری فرمودند: به دشمن به ویژه استکبار جهانی قابل اعتماد نیست و عهد شکن است ولی بعضی از مسئولین فرامین ایشان عمل نکردند و نتیجه آن را دیدند.
انتهای پیام/.


منبع : بافق خبر


ارسال به:        
ارسال
نظر
نظرات حاوی توهین و هر گونه نصبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمیشود.
chapta

پایگاه مقام معظم رهبری
پربحث ترین اخبار
پربازدیدترین اخبار
آخرین اخبار
صفحه اصلی
آرشیو
درباره ما
تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز رسانه ای بیان می باشد