امروز : 25 آذر 1396
زمان نشر
1395/10/05
03:03
همایش محرمانه‌های ازدواج در مهریز برگزار شد
کد خبر : 6847
با حضور جمعی از زوج های جوان و خانواده های آنها:

همایش محرمانه‌های ازدواج در مهریز برگزار شد

ازدواج از چنان اهمیتی برخوردار است که زوج های جوان باید ابعاد مختلف آن را به خوبی بشناسند و برای تشکیل و شروع زندگی مشترک پایدار فعالیت نمایند.

نخستین همایش فرهنگی اجتماعی زوج های جوان با عنوان محرمانه های ازدواج در شهرستان مهریز برگزار شد.
به گزارش
مرکز رسانه ای بیان در این همایش که روز شنبه با حضور جمعی از زوج های جوان و خانواده های آنها برگزارشد ، کارشناس مشاوره سازمان بهزیستی یزد در سخنانی به اهمیت شناخت زوج ها به مسائل مختلف زندگی اشاره و افزود: زوج ها باید با مطالعه دقیق و آشنایی کامل برای پیوند مقدس زناشویی اقدام کنند.
حسینعلی دهقانی زاده افزود: ازدواج از چنان اهمیتی برخوردار است که زوج های جوان باید ابعاد مختلف آن را به خوبی بشناسند و برای تشکیل و شروع زندگی مشترک پایدار فعالیت نمایند.
وی تصریح کرد: عدم آشنایی زوج های جوان به زوایای مختلف زندگی در آینده دردساز می شود بنابراین در پیوند مقدس باید تمام ابعاد اجتماعی ، فرهنگی و خانوادگی آن با دقت بررسی و سپس اقدام بعمل آید.
دهقانیزاده گفت: زوج ها تنها اگر یک بعد زندگی و همسر را برای انتخاب ملاک عمل قرار دهند بدون شک بعد از مدتی دچار مشکل می شوند و لازم است ابعاد مختلف و معیارهای متعدد مورد بررسی قرار گیرد.
وی تصریح کرد: در جلسه خواستگاری بر زوج های جوان است از مسائل مختلف سوال کنند تا بعد از ازدواج و تشکیل خانواده برایشان ابهامی نباشد که خیلی از مسائل و مشکلات بخاطر تک معیاری سوال است.
کارشناس مشاوره بهزیستی استان یزد گفت: باید بلوغ‌های مختلف عاطفی، شخصیتی ، اجتماعی، اقتصادی و معنوی مورد بررسی قرار گیرد که موضوع مهمی است.
این همایش به همت اداره بهزیستی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهریز با هدف فراگیری مهارت‌های ارتباطی برای زندگی بهتر برگزار شد.
شهرستان مهریز در 30 کیلومتری یزد قرار دارد.

انتهای پیام/.


منبع : ایرنا


ارسال به:        
ارسال
نظر
نظرات حاوی توهین و هر گونه نصبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمیشود.
chapta

پایگاه مقام معظم رهبری
پربحث ترین اخبار
پربازدیدترین اخبار
آخرین اخبار
صفحه اصلی
آرشیو
درباره ما
تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز رسانه ای بیان می باشد