امروز : 28 دي 1396
زمان نشر
1395/04/30
00:31
سردار نقدی در مصاحبه با یک سایت یزدی: خطر برداشت های نجومی از بیت المال، از خطر داعش بیشتر است
کد خبر : 4372

سردار نقدی در مصاحبه با یک سایت یزدی: خطر برداشت های نجومی از بیت المال، از خطر داعش بیشتر است

وقتی پای تبعیض هایی چون حقوق های نجومی به میان می آید با قوت می توان گفت خطر این فسادهای اقتصادی از خطر داعش بیشتر است.

به گزارش مرکز رسانه ای بیان رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مصاحبه با یزد رسا در با اشاره فیش های حقوقی نجومی اظهار کرد: اولا باید بدانیم خطر برداشت های نجومی از بیت المال از خطر داعش بیشتر است و چراکه سی و هفت سال است که ملت ایران رو در روی  زورگویان و ابر قدرت ها مانند کوه ایستاده اند و این مبارزه را تا به امروز با موفقیت پشت سر گذاشته اند.
سردار محمد رضا نقدی افزود: این پیروزیهای چشم گیر که ملت ایران در مبارزه  با زورگویان بین المللی کسب کرده است دو تکیه گاه و پشتوانه دارد یک تکیه گاه آن توکل بر خدا و امداد گرفتن از خداوند است و تگیه گاه دوم اعتماد مردم  که همیشه در صحنه بوده و انقلابی مانده اند.
جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج ادامه داد: اینگونه دست درازی های به بیت المال و  فسادهای اقتصادی به هر دوی این پشتوانه و تکیه گاه  لطمه می زند چراکه اولا خداوند با انسان های حق مدار و عادل و طرف دار عدالت است و امداد خود را به هر جامعه نادرست و تبعیض پذیر مرحمت نمی کند بلکه امداد خود را به جامعه ای می دهد که به دنبال حق  و عدالت هستند و در آن  جامعه حق خوری نمی باشد.
سردار نقدی عنوان کرد: وقتی پای تبعیض هایی چون حقوق های نجومی به میان می آید در واقع امدادهای الهی را از دست می دهیم و دوم این نوع دست درازی ها به بیت المال قهرا موجب سلب اعتماد عمومی می شود و می تواند در مردمی که همیشه در صحنه بوده اند و از نظام دفاع می کنند تردید ایجاد کند و با قوت می توان گفت خطر این فسادهای اقتصادی از خطر داعش بیشتر است.
وی ابراز کرد: در مقابل داعش و هر تروریستی با توکل و اعتماد عمومی ایستادگی می کنیم و این به عنوان سلاح این نظام تلقی می شود و این رفتارهای ناروا به نوعی نظام را خلع سلاح می کند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به موضع صریح رهبری در خصوص برخورد و پیگیری جدی با موضوع حقوق های نجومی تصریح کرد: این موضوع تنها با برگرداندن اموال و صدور چند بیانیه و یا عزل یک مدیر متخلف خاتمه پیدا نمی کند و حتما باید متخلفین مجازات شوند تا این نوع باعث عبرت باشد و کسی جرأت دست درازی دوباره به بیت المال را پیدا نکند.
وی با تأکید بر تدوین برنامه های پیش گیرانه برای جلوگیری از غارت بیت المال عنوان کرد: یکی از تدابیر برای جلوگیری از مفاسد اقتصادی این است که مدیران از طبقه متوسط و پایین جامعه باشند چرا که مدیرانی که از طبقه اشراف و ثروتمندان باشند نمی توانند عدالت را پیاده کنند و این موضع باید قانونمند شود.
سردار نقدی خاطرنشان کرد: باید میزان ثروت یک مسئول حد داشته باشد و نمی توان به ثروت انبوه فرماندهان، مسئولان و مدیران نظام اسلامی تن داد چراکه این رهنمود صریح امام رحمت الله علیه است.
وی در پایان گفت: با برخورد با متخلفین حقوق های نجومی، مردمی که تاکنون امیدوارانه در صحنه بوده اند متوجه خواهند شد که نظام اسلامی ایران، نظام حقیقت و عدالت است.
منبع: یزد رسا.
انتهای پیام


منبع : یزد رسا


ارسال به:        
ارسال
نظر
نظرات حاوی توهین و هر گونه نصبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمیشود.
chapta

پایگاه مقام معظم رهبری
پربحث ترین اخبار
پربازدیدترین اخبار
آخرین اخبار
صفحه اصلی
آرشیو
درباره ما
تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز رسانه ای بیان می باشد